Magnes ślubny – czy to dobry prezent dla gości weselnych?

prezent dla gości ślubnych

Bez gości weselnych nie mogłoby się odbyć przyjęcie, a celebrowanie dnia ślubu nie byłoby kompletne. Dzięki ich zaangażowaniu i szczerej chęci uczestnictwa w przygotowaniach, organizacji przyjęcia lub po prostu dzięki ich obecności możecie wejść na nową drogę życia wśród najbliższych. Tradycyjnie i z potrzeby serca gościom weselnym wręczane są upominki, potwierdzające radość Państwa Młodych ze wspólnego świętowania. Do niedawna upominki dla gości weselnych przede wszystkim miały firmę wypieków, wręczanych w karnonowym opakowaniu. Dziś kreatywność nowożeńców zaskakuje. Wśród najczęściej wręczanych podziękowań dla gości weselnych są magnesy ślubne.

Magnes ślubny – dlaczego warto podarować gościom weselnym?

Magnesy ślubne to efektowne, stylowe i praktyczne upominki dla gości. Warto podarować je z wielu powodów, jednak na początku skupmy się na kwestiach praktycznych. Magnesy ślubne na lodówkę nie są produktami spożywczymi, nie psują się i dlatego możemy zamówić je z wyprzedzeniem. Nie są personalizowane dla każdego z gości, więc konieczna będzie przybliżona ilość nawet, jeśli dokładnie nie wiecie kto się zjawi na uroczystości. Wystarczy, że znajdą się na nich imiona nowożeńców i data ślubu. Można przechowywać je w niewymagających warunkach, nie zajmują zbyt wiele miejsca. Nie ulegają zniszczeniu, świetnie prezentują się przez wiele lat. Dla gości będzie to pamiątka, która pozostaje w przeciwieństwie do słodkości, które trzeba zjeść przed upływem terminu ważności.

Drewniane magnesy ślubne – piękna dekoracja na wiele lat

Wśród wielu wersji stylistycznych szczególną popularnością cieszą się podziękowania dla gości weselnych na magnesach drewnianych. Te stylowe ozdoby świetnie sprawdzają się w każdym wnętrzu, dzięki czemu goście weselni z radością będą eksponowali upominki ślubne. Eleganckie, ponadczasowe magnesy ślubne drewniane pięknie prezentują się o każdej porze roku, niezależnie od sezonowego wystroju kuchni, a dodatkowo pełnią funkcję praktyczną. Dzięki nim nie zapomnisz o ważnych sprawach, zanotowanych na karteczce, przyczepionej za pomocą magnesu. Drewniane magnesy ślubne mogą stanowić pierwszy element kolekcji magnesów, oferowanych przez Was gościom. Magnes ślubny, a następnie ze chrzcin dzieci, roczków, uroczystości pierwszokomunijnych staną się kolekcją, która ozdobi lodówki rodziców, dziadków, rodzeństwa.

Upominki dla gości weselnych – a może zestaw z magnesem?

Jeśli zastanawiacie się, czy poza magnesem ślubnym warto podarować gościom coś jeszcze, może rozważycie kwestię wykonania mini zestawów upominkowych z podziękowaniami. Goście poczują się wyjątkowo docenieni, a przygotowywanie zestawów będzie dla Was okazją do pracy zespołowej, rozmowy, poznania swoich bliskich, opowieści. Do zestawu warto dołączyć takie przedmioty jak personalizowane czekoladki, mini wersję miodu z personalizowaną etykietą, cukierki z Waszymi imionami, ramkę z Waszym wspólnym zdjęciem lub mini wersje nalewki, przygotowanej samodzielnie specjalnie na tę okoliczność. Wybór należy do Was, goście z pewnością ucieszą się z autorskiej kompozycji i pomysłu, który sprawi im radość. Upominki dla gości weselnych wręczane są najczęściej podczas pożegnania się po przyjęciu weselnym, jednak zdarza się, że starosta roznosi prezenty dla gości w trakcie trwania przyjęcia.

Ślubne magnesy na lodówkę -co powinny zawierać?

Przed złożeniem zamówienia na magnesy ślubne warto wiedzieć, jaka ich ilość będzie potrzebna. Lepiej zamówić kilka więcej niż domawiać w przypadku poszerzenia grona gości weselnych. Magnesy weselne obowiązkowo muszą zawierać imiona nowożeńców oraz datę ślubu. Na magnesie można zawrzeć miejsce uroczystości oraz słowa podziękowań dla uczestników wydarzenia. Nie są to jednak elementy obowiązkowe. Magnes ślubny najczęściej jest pięknie zdobionym przedmiotem, który ma wysoka wartość dekoracyjną w mieszkaniu. Drewniany magnes ślubny może być wykonywany ręcznie, a jego umieszczenie na drzwiach lodówki nie tylko przypomina o miłych chwilach, związanych z dniem ślubu bliskich, ale i o ważnych wydarzeniach, które dopiero się odbędą.