Jak poprosić o świadkowanie? 8 oryginalnych pomysłów

Jak powinna wyglądać prośba o świadkowanie? Skąd wziąć pewność, że zapytana o tę przysługę osoba nie odmówi, zasłaniając się wymówkami? Na każde z tych pytań istnieją dobre odpowiedzi. Najważniejsze jednak to… nie martwić się na zapas.

Nie wiesz, jak poprosić o świadkowanie? Oto niezawodne sposoby, którym nie da się odmówić

Większości osób nawet nie przyjdzie do głowy pomysł, by odmówić zostania świadkiem na ślubie. To rola, której nie proponuje się byle komu. Zazwyczaj prosi się o to najbliższych znajomych, najlepszych przyjaciół. Nierzadko też kogoś z rodziny. Naprawdę mało prawdopodobne, że ktokolwiek odmówiłby, nie mając ku temu jakiegoś naprawdę poważnego powodu.

Nie ma więc powodu, by obawiać się niepowodzenia. Co nie znaczy jednak, że prośbę o świadkowanie można potraktować po macoszemu.

Warto nieco bardziej się postarać – zadbać o to, by była w jakiś sposób wyjątkowa. Ślub i wesele to ogromnie ważne wydarzenia w życiu Pary Młodej, ale dla świadków także mają wielkie znaczenie. Może więc pomysłowa prośba o świadkowanie połączona z prezentem?

Sympatyczny podarunek, któremu nie sposób się oprzeć

Prezent – doskonały pomysł. Na co jednak się zdecydować? Możliwości jest na szczęście wiele, wybraliśmy więc najlepsze i zarazem najciekawsze z nich.

Dla niej

Na upominek dla druhny doskonale sprawdzi się balon DLA ŚWIADKOWEJ. To zestaw, w którym oprócz efektownego balona z jedynie słusznym pytaniem znalazła się też okolicznościowa kartka. Całość zamknięta jest w niezdradzającym zawartości pudełku – niespodzianka doskonała! Kluczowe pytanie można zadać również na wieczku drewnianej szkatułki na biżuterię. PYTANIE DO ŚWIADKOWEJ to model, który z obdarowaną pozostanie na długo – np. jako miejsce do przechowywania najcenniejszych drobiazgów, ale też pamiątek z ważnych wydarzeń. Humorystyczna wersja prośby trafiła na opakowanie pralinek na prezent ZAPYTANIE O ŚWIADKOWANIE. Słodka zawartość, efektowne pudełko, personalizowany napis… Absolut nie da się odmówić takiej propozycji!

Dla niego

Co podarować świadkowi, tak żeby nawet nie próbował myśleć o wymiganiu się od wzięcia udziału w uroczystości? Podobnie jak w przypadku świadkowej, dobrym wyborem będzie balon z helem na prezent i kartką CZY ZOSTANIESZ MOIM ŚWIADKIEM? – prezentuje się naprawdę pięknie i z klasą. Ciekawą propozycją jest też zestaw przetrwania PREZENT Z PROŚBĄ O ŚWIADKOWANIE. Składa się na niego termos, scyzoryk, toporek, a także – co w tym przypadku najważniejsze – opakowanie z umieszonym na nim najważniejszym pytaniem. Jeśli zaś przyszłemu świadkowi potrzeba by czegoś specjalnego na odwagę, oto jest gin PROŚBA O ŚWIADKOWANIE. Wyśmienity trunek, który z łatwością odeśle w niebyt wszelkie wątpliwości.

Pomysłów na prezent dla świadka czy świadkowej jest – jak widać – naprawdę wiele. Można wybierać spośród najróżniejszych kategorii. Zawsze warto jednak podarunek spersonalizować. Skoro okazja jest wyjątkowa, to i upominek powinien przecież być jedyny w swoim rodzaju.

Jeśli więc szukasz efektownych pomysłów na to, jak sprawić, by twoja prośba o świadkowanie była inna niż wszystkie, wejdź na Crazyshop.pl – czeka tu na ciebie całe mnóstwo inspiracji, ale też wspaniałe prezenty na wszelkie okazje!