Ślub Seszele – jak przygotować?

Seszele są idealnym miejscem na organizację ceremonii ślubnej. Uroczystość na rajskiej plaży to marzenie wielu nowożeńców. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc, jakie można sobie wyobrazić. Krystalicznie czysta woda w turkusowym odcieniu, biały piasek i wulkaniczne skały, to wspaniałe połączenie tworzące niepowtarzalny i wyjątkowy klimat. Dodatkowo szum Oceanu Indyjskiego oraz bogactwo fauny i flory oczarują nie tylko parę młodą, ale również wszystkich zaproszonych gości.

Romantyczny ślub na Seszelach — niezapomniane wspomnienia

Seszele to doskonałe miejsce, aby zawrzeć związek małżeński. Para, która decyduje się na organizację ślubu w tak magicznym miejscu, może liczyć na wspaniałe wspomnienia oraz przepiękne fotografie. Dodatkowo mamy 100% gwarancji na nieskazitelną pogodę oraz cudowne okoliczności przyrody. Dla wielu młodych par organizacja ślubu jest bardzo stresującym czasem. Właśnie dlatego powstały instytucje, które mają za zadanie wyręczenie w organizacji zawarcia związku małżeńskiego.

Archipelag Seszeli to idealne miejsce na śluby i wesela. Do dopełnienia ceremonii wystarczy wybrać opiekuna swojego wydarzenia oraz lokalizację, w której chcielibyśmy spędzić ten dzień. Organizujemy śluby tak, aby nowożeńcy nie musieli niczym się przejmować. Dopełniamy również wszelkich formalności związanych z dokumentacją oraz tłumaczeniem niezbędnych aktów. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, zapraszamy na stronę internetową https://dreamgo.pl/typ-podrozy-wypoczywaj/egzotyczny-slub/slub-na-seszelach/.

Czego potrzebujemy, aby zorganizować ślub cywilny?

Organizacja ślubu na Seszelach z odpowiednim biurem, które nam w tym pomoże, to przede wszystkim minimalizacja formalności i biurokracji związanej z ceremonią. Jeśli odwiedzimy Urząd Stanu Cywilnego i jednorazowo dopełnimy wszelkich formalności, całą resztą zajmie się organizator ceremonii na miejscu. Ogromnym atutem jest fakt, że takie śluby zachowują swoja ważność na terenie Polski, dzięki czemu nie musimy załatwiać niczego po powrocie.

Zadanie, jakie leży w gestii pary młodej to wybór miejsca. Z uwagi na to, że na Seszelach wszystkie wyspy są piękne i wyjątkowe, może to przysporzyć wielu rozterek. Do plusów należy to, że zaraz po ceremonii możemy wybrać się w podróż poślubną, np. organizując rejs katamaranem, aby zobaczyć wszystkie najwspanialsze zakątki archipelagu.

Jakie dokumenty muszą trafić do organizatora?

Tak jak w przypadku ślubu organizowanego w kraju, tak również na Seszelach musimy dostarczyć akty urodzenia pary młodej. Aby były one ważne, powinny być przetłumaczone na język angielski lub francuski przez tłumacza przysięgłego. Organizator musi otrzymać dwie kopie każdego dokumentu. Niezbędny będzie również paszport dostarczony w formie dwóch kserokopii. Aby zawrzeć związek małżeński, nie mogą istnieć ku temu żadne formalne przeszkody. Żeby udowodnić ich brak, należy zorganizować dokumenty poświadczające nasz stan cywilny.

Jeśli jesteśmy rozwodnikami, obowiązuje nas dostarczenie dokumentów takich jak akt rozwodu, który również będzie przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego. Tak samo wygląda sytuacja w przypadku, gdy jesteśmy wdowcami. Wówczas niezbędnym dokumentem będzie akt zgonu małżonka. Wszystkie dokumenty muszą być przetłumaczone. Para młoda powinna posiadać te dokumenty w wersji oryginalnej podczas pobytu na Seszelach. Ważna jest również informacja z datą ślubu, którą można przesłać poprzez formularz kontaktowy.

Jak wygląda ceremonia ślubna na Seszelach?

Ślub cywilny na Seszelach może odbyć się na plaży, którą wybierzemy lub w hotelu. Śluby w ogrodach hotelowych organizowane są przede wszystkim na najpopularniejszych i najbardziej zamieszkanych wyspach: Mahe, Praslin i La Digue. Jeżeli młodzi mają życzenie, aby ślub odbył się na innej wyspie, również można to zorganizować.

W rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ślub na Seszelach nie jest ślubem symbolicznym i jest ważnym w świetle prawa polskiego. Jeśli marzysz o wyjątkowej ceremonii na jednej z wysp archipelagu, skontaktuj się z nami i przeczytaj zawarte na naszej stronie materiały.

Z jakich ciekawych rozwiązań możemy skorzystać, organizując ceremonię ślubną?

Hotele na Seszelach oferują wiele atrakcji, z których najciekawszą jest pakiet ślubny. Jest to świetna oferta, która odpowiada na potrzeby par młodych, które chcą zawrzeć małżeństwo w egzotycznym miejscu. Dzięki temu zapewniamy zakwaterowanie nie tylko sobie, ale również swoim gościom. Noclegi to niezbędna część przygotowań.

Pakiety ślubne oferują nie tylko hotele, ale również luksusowe wille, w których można zorganizować przyjęcie weselne. Są to ekskluzywne usługi, na które nie mogą sobie często pozwolić turyści odwiedzający archipelag. Są one przeznaczone jedynie dla nowożeńców. Towarzyszyć nam będzie piękna pogoda, a organizator zadba, aby miejsce zaślubin było odpowiednio przygotowane i udekorowane zgodnie z oczekiwaniami. Nasze biuro może zająć się także takimi szczegółami jak bukiet, czy makijaż dla panny młodej.

Podróż poślubna i ceremonia ślubna na Seszelach

Nie ma nic bardziej wygodnego i komfortowego niż połączenie ceremonii zaślubin z podróżą poślubną. Natychmiast po uroczystości ślubu możemy przystąpić do zwiedzania wyspy lub wyjechać w rejs katamaranem. Skoro organizujemy śluby kompleksowo, z powodzeniem możemy zająć się również zaplanowaniem niesamowitej podróży poślubnej.

Najpiękniejsze miejsca na Seszelach tworzą bardzo romantyczny klimat, który sprzyja wycieczkom we dwoje. Dostępnych jest wiele atrakcji, np. pływające śniadanie, czy możliwość skorzystania ze SPA. Kiedy otrzymamy ofertę ślubu, możemy również zastanowić się nad miesiącem miodowym. Aby zebrać jak najwięcej informacji związanych z jego organizacją, zapraszamy na stronę internetową https://dreamgo.pl/typ-podrozy-wypoczywaj/podroz-poslubna/.