Drukujemy zdjęcia ślubne na płótnie. Pochwal się zdjęciami!

Zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie. Będą przypominać o najpiękniejszych w życiu chwilach. Podnosić na duchu w momentach zwątpienia i dodawać skrzydeł, kiedy świat stanie przeciwko Wam. Warto więc zadbać o jakość tych zdjęć i dokładnie przemyśleć, w jakiej formie chcecie je mieć. Najtrwalsze, a zarazem najbardziej efektowne będą zdjęcia na płótnie. Dlaczego? Sprawdźcie!

Dlaczego warto zdecydować się na zdjęcia ślubne na płótnie?

Zdjęcia na płótnie zyskują coraz większą popularność i to nie tylko w przypadku młodych par czy narzeczonych. Cenione są za jakość, żywe kolory oraz doskonałe odzwierciedlenie chwil. Poza tym drukowane na płótnie zdjęcia mogą być naprawdę duże. Najmniejszy oferowany format to 20×30 cm, zaś największy 140×100 cm. Zdjęcia ślubne na płótnie nie potrzebują ram, są więc lżejsze i ostatecznie też tańsze. A profesjonalna drukarnia wykona je w ekspresowym tempie, dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się ze swoich pamiątek ślubnych niemalże od razu. Warto wybrać sprawdzone miejsce, np.  https://www.galeriadruku.com.pl/.

Jaką jakość wydruku wybrać?

Oczywiście najlepszą! Do wyboru masz obrazy na płótnie wykonanym ze 100% bawełny lub wodoodpornego poliestru. Rozważ miejsce, w którym chcesz je zawiesić. Jeśli będzie to pomieszczenie o dużej wilgotności, warto wybrać drugą opcję. Do tego pomyśl o wykończeniu. Czy ma być matowe, przypominać nieco tradycyjne płótno malarskie, czy może jednak powinno błyszczeć?  Pamiętaj jeszcze, że fotografie ślubne będą się doskonale prezentować na płótnie, gdy dostarczysz do drukarni zdjęcia w odpowiedniej rozdzielczości, nie mniejszej niż 300 DPI. Więcej na ten temat przeczytasz na: https://www.galeriadruku.com.pl/foto-blog/zdjecia-slubne-na-plotnie-pamiatki-slubne.

Jak eksponować zdjęcia na płótnie?

Zdjęciami ślubnymi chcecie się chwalić, ale zależy Wam również na tym, by przypominały o pięknych chwilach Waszego związku każdego dnia. Dlatego warto dobrze przemyśleć, gdzie je zawiesić. Jak je wyeksponować i jak nie zagłuszyć ich innymi dekoracjami. Zdjęcia na płótnie najlepiej umieścić na kontrastowej ścianie tak, by nie były one częścią dekoracji a jej motywem przewodnim. Wybrać możecie salon, wtedy wszyscy będą mogli dzielić z Wami wspomnienia lub sypialnie, jeśli chcecie zachować jakieś wspomnienie tylko dla siebie. Świetnie będą się prezentować np. 2 zdjęcia w dużym formacie lub kilka mniejszych. Najważniejsze, by nie zginęły one w gąszczu obrazów i innych dekoracji na ścianach.