Moda damska – Odzież Męska – lavard Sklep

Chcesz dopasować styl biurowy do swojego stylu pracy, ale myślisz, że to trochę trudne do realizacji, ponieważ głównie natrafiasz na problem z podjęciem decyzji, które rzeczy będą odpowiednie dla Twojego stroju businnes casual, co więcej nie masz dobrego wyczucia ani wiedzy związanego z takim stylem ubioru.

Najważniejsza jest marynarka, to najbardziej popularny element biurowego stroju, który fantastycznie pasuje do wszystkich stylizacji i nadaje im poważny i przemyślany wygląd. Czy to granatowy, beżowy, w prążki, marynarka w towarzystwie chino w towarzystwie klasycznych szpilek z pewnością da Twojemu wyglądowi swobodnego i wizytowego charakteru. Trzeba kupić sobie także ołówkową sukienkę w dobrym gatunku. W stonowanym odcieniu i o idealnie dobranym fasonie doskonale sprawdzi się w pracy jak i podczas spotkania z przyjaciółmi. Jeśli chodzi o kolory, zdecyduj się na kombinacje czerni i bieli oraz stonowane stylizacje monochromatyczne. Nigdy nie ignoruj akcesoriów, mają one moc, która diametralnie odmieni nasz wygląd. Na przykład zegarek lub apaszka podbijają stylizację i dodają jej niebanalnego akcentu. Zawsze tylko musimy upewnić się, że akcesoria są w wizytowym stylu. Pomijaj rzeczy ekscentrycznych oraz zbyt brokatowych. Dress code jest czasami podstępny i choć wszyscy słyszeliśmy o nim wcześniej i opanowaliśmy zasady, termin wciąż może powodować dezorientację i niepokój u wielu osób. Na szczęście rzucimy trochę światła na ten typ stroju. Jeśli tylko możemy sobie pozwolić, to fantastycznym koncepcją stylizacji do pracy jest smart casual. Jeśli już przestudiowaliście sobie czym jest „smart casual” i nadal poszukujecie pomysłu na stylowy outfit, który by Wam się spodobał to mamy dla Ciebie kilka propozycji. Przedstawiamy Wam parę drobnych wskazówek smart casual dress code dla kobiet. Smart casual jest trochę niejasny. To styl, który potrzebuje przemyślanego, a zarazem komfortowego ubioru. W związku z tym perfekcyjny wygląd wymaga równowagi. Kiedy ubieramy się w stylu smart casual, powinniśmy postawić na elementy, które jawią się elegancko, ale są również bardzo wygodne.
Ze względu swoją kunsztowną, a jednocześnie wygodną estetykę, elegancki strój często mylony jest z businnes dress code’em. Mim iż wiele outfitów może należeć do obu kategorii, są zauważalne między nimi niewielkie różnice. Na przykład, business casual przeważnie wymaga bardziej konserwatywnego stylu ubierania się, podczas gdy smart casual może być bardziej na topie. Smart casual to standardowy dress code i taki też jest między innymi wymagany na wiele uroczystości, w tym śluby lub do pracy. Na szczęście, rodzaj okazji pomoże w dobraniu swojej stylizacji i tym samym pokieruje na dobrą drogę. Planując swój outfit, pamiętaj o jego funkcji, o okazji i okoliczności.

Marką, która proponuje kolekcję w stylu smart casual i businnes casual jest Lavard. Tutaj zarówno mężczyźni jak i kobiety wyszukają rzeczy perfekcyjne na urodziny przyjaciółki, na biznesowe spotkanie czy na randkę. Cała kolekcja jest całkowicie dopracowana. Wykonana z najwyższej jakości tkanin i ze szczególną dbałością o detale. Jest dowodem wielkiego kunsztu krawieckiego.

www.lavard.pl