Krzesła Tiffany – prosty sposób na udane wesele!

sala weselna

Szok! Tego się nie spodziewałeś… Znajomi mówili, że organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Ale, żeby aż tak… Presja sprawia, że człowiek robi się nerwowy. Tyle starań i pieniędzy wkładasz w to, żeby zorganizować ślub marzeń, a na koniec martwisz się, że i tak Cię wszyscy obgadają. A co jeśli powiem, że wcale nie musi tak być? Problem tkwi w tym, że wiele osób skupia się na wielkich atrakcjach, a zapominają o podstawach…

O co zadbać organizując wesele?

Jeśli budujesz dom, musisz zrobić solidne fundamenty, bo inaczej będą pękały ściany. Tak samo jest z organizacją wesela. Są pewne kluczowe elementy, bez których ciężko o udaną zabawę:  

  • świetny zespół lub DJ,
  • pyszne jedzenie,
  • właściwe usadzenie gości,
  • wygodne i przestronne miejsce przy stole.

Jeśli nie zaspokoisz tych podstawowych potrzeb gości weselnych, próżno jest liczyć na dodatkowe atrakcje jak: wiejskie stoły, fotobudki, fajerwerki itd. O ile o trzech pierwszych, stosunkowo duża liczba przyszłych nowożeńców nie zapomina, o tyle czwarty element jest często pomijany.

Być może wynika to z założenia, że goście nie będą wiele czasu siedzieć przy stole. Każdy posiłek jednak je się przy stole. Gdy nie można się poruszać, bo jest ciasno lub gdy siedzisz na niewygodnym krześle, radość jedzenia pryska. Trudno też odpoczywać po powrocie z parkietu, jeśli siedzenie jest zbyt twarde lub źle wyprofilowane.

Pierwsze, co musisz zrobić, to zadbać o odpowiednie odległości między gośćmi przy stole, aby każdy miał swoją przestrzeń. Następnie wybierz odpowiednie krzesła, a jeśli nie wiesz jak to zrobić, możesz skorzystać z poniższych wskazówek.

Wybór krzeseł weselnych, a wystrój sali

Wybierając krzesła weselne, młodzi zastanawiają się często, jak dopasować krzesło do weselnej stylizacji. Oto najczęstsze style ślubne spotykane na polskich weselach:

  • styl rustykalny – nastawiony na prostotę, nawiązuje do tradycji i ludowości, podstawowym elementem jest drewno, wśród dekoracji dominują motywy roślinne, atrakcyjnym dodatkiem są ręcznie robione ozdoby i koronki;
  • styl glamour – jest odzwierciedleniem klasy, splendoru, bogactwa, wśród dekoracji dominują błyszczące kryształy, złote wazony, eleganckie zastawy;
  • styl boho – charakteryzuje się lekkością i fantazyjnością, jako ozdoby wykorzystywane są pióra, łapacze snów, zwiewne zasłony, delikatne tkaniny;
  • styl industrialny – podąża za nowoczesnością, ekstrawagancją, obecnymi trendami minimalistycznymi, można odnaleźć w nim połączenie surowych elementów metalu, betonu, odkrytych cegieł i starego drewna.

Dobranie krzesła ślubnego do powyższych stylizacji wbrew pozorom nie powinno być problemem. Na rynku są dostępne modele krzeseł, które można wykorzystać uniwersalnie i będą nadawały się do każdej z powyższych stylizacji ślubnych. Sprawdzą się idealnie nawet bez żadnych dodatkowych dekoracji.

Chcąc maksymalnie ułatwić Ci zadanie, poniżej znajdziesz propozycję krzesła ślubnego, które zachwyci gości nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale też komfortem użytkowania.

Krzesła Chiavari Tiffany

Krzesła Chiavari należą do jednych z najchętniej wykorzystywanych krzeseł w obrzędach weselnych. Nic w tym dziwnego. Cechuje je szeroka gama kolorystyczna, począwszy od białego, przez złoty, brązowy, limewash i wiele innych.

Dodatkowym atutem tego produktu jest elastyczny wybór tworzywa. Można wybrać zarówno starannie wykonane bukowe drewno, jak i estetyczną wersję z przezroczystego poliwęglanu.

Aby zapewnić maksymalny komfort gościom, istnieje możliwość wybrania miękkiej lub twardej poduszki.

Uniwersalny profil krzeseł Chavari tworzy fantastyczne kompozycje z każdym rodzajem ozdób, a w sieci można znaleźć niekończące się źródła inspiracji.

Solidne wykonanie i wygoda użytkowania w połączeniu z ponadczasowym wyglądem z pewnością zaspokoją potrzeby Twoich najbardziej wymagających gości.

Podstawy są ważniejsze, niż wielkie atrakcje. Pamiętaj o tym organizując swoje przyjęcie weselne!