Wieczór kawalerski – jak zorganizować tę niezapomnianą noc?

Jeśli ślub, to wcześniej obowiązkowy wieczór kawalerski, jak nakazuje wieloletnia już przecież tradycja. To zwyczaj, który uwielbiamy i który zapewnia przyszłym panom młodym niezapomniane chwile zorganizowane przez najbliższe mu męskie grono.

Każdy, którego dotknął ten zaszczyt organizacji wieczoru kawalerskiego dla bliskiego przyjaciela, kolegi, kuzyna, a może brata, wie, że nie jest łatwe zadanie. Wymaga konkretnych, niebanalnych pomysłów i odpowiedniego planu. Najważniejsze, żeby przyszły mąż bawił się wyśmienicie podczas tej ostatniej nocy, kiedy jeszcze jest stanu wolnego i by wspomnienia udanej imprezy pozostały w jego głowie, jak i w głowach wszystkich uczestników imprezy na długo. Na czym zatem należy skupić uwagę podczas organizowania tego typu zabawy? O czym nie wolno zapomnieć? Co jest istotne i jakie atrakcje są aktualnie numerem jeden?

W pierwszej kolejności sportowa rywalizacja

To, na co należy koniecznie zwrócić uwagę to fakt, że ostatnio dużym powodzeniem podczas planowania wieczorów kawalerskich cieszą się różnego rodzaju sporty o charakterze grupowym oraz rywalizacyjnym. Wybór tego typu rozrywki jest świetnym i ciekawym pomysłem, który sprawdzi się przede wszystkim na samym początku spotkania. Póki uczestnicy, jak i przyszły pan młody mają siłę, są jeszcze trzeźwi i pełni energii, należy to z pewnością wykorzystać! Taką atrakcją może być na przykład paintball, gokarty czy specjalnie przygotowane, kameralne zawody polegające na siłowaniu się na ręce. Nie da się ukryć, że mężczyźni uwielbiają rywalizację, adrenalinę oraz wszelką aktywność. Taki wybór rozrywki zdecydowanie pobudzi wszystkich panów i wprawi w oczekiwany na tak ważny wieczór nastrój.

W drugiej kolejności doborowe towarzystwo

Po drugie, trzeba podkreślić, że żadna udana impreza nie może odbyć się bez odpowiedniego towarzystwa. Jako organizatorzy musimy zebrać najbliższe osoby dla przyszłego pana młodego, tak aby nie zapomnieć o nikim istotnym. Wiele osób decyduje się zapytać wprost, kto przyszły mąż chciałby zaprosić na swój wieczór kawalerski, co zdecydowanie ułatwia sprawę. Kiedy jednak nie decydujemy się na taką możliwość, musimy wziąć pod uwagę zarówno przyjaciół, dalszych kolegów i znajomych, braci, kuzynów czy ewentualnych szwagrów. Tu najbardziej podstawową jest zasada: przyszły mąż ma być zadowolony z obecności danych osób. Jeśli mowa o towarzystwie, jest jeszcze jedna, ważna kwestia. To co mężczyźni lubią najbardziej – piękne, kobiece ciała pełne wdzięku, a do tego muzyka z wyjątkowym, klubowym klimatem z najwyższej półki i dobre jedzenie! Ciężko znaleźć takie miejsce? Świetnym pomysłem będzie wybór prestiżowego klubu New Orleans Gentlemen’s Club w Warszawie, który ma w swojej ofercie dokładnie to szalone, atrakcyjne połączenie. Taki klub premium ze striptizem na poziomie europejskim to fenomen wieczorów kawalerskich. Dzięki temu uczestnicy imprezy będą mogli podziwiać seksowne, damskie ciała, dobrze się bawić, a przy tym skosztować wyśmienitej kuchni w obecnej na miejscu nocnej restauracji. Tutaj warto zaznaczyć, jaki jest najczęstszy błąd popełniany przez organizatorów tego rodzaju imprez. Niestety, panowie często zapominają właśnie o jedzeniu. Jak wiadomo, brak jedzenia w połączeniu z alkoholem nie wróży niczego dobrego. Zatem pamiętajmy też o takich szczegółach!