Opalanie Natryskowe Przed Weselem – Sprawdź Easy Tan

Wkrótce twój ślub. Oczami wyobraźni przenosisz się na salę weselną, gdzie pięknie prezentujesz się w dawno wybranej na tę okazję kreacji i idealnie dopasowanych do tego szpilkach. Widzisz siebie w centrum uwagi, widzisz zachwyt nie tylko w oczach swojego męża, ale również gości. Każda panna młoda chce tego dnia być gwiazdą imprezy. Fryzjer i makijażysta zarezerwowany, wydaje się, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Ale czy na pewno? A co z twoją skórą? Suknia w białym odcieniu podkreśli jasną karnację panny młodej, dlatego dobrze zadbać o efekt opalonej skóry.

Jak się szybko opalić?

Przed tym ważnym dniem z pewnością głowę panny młodej zaprząta wiele spraw, potrzeba poprawy kolorytu skóry pojawia się jako jedna z ostatnich. Niech pośpiech nie będzie złym doradcą, jest bowiem metoda idealna na ostatnią chwilę. Metoda, dzięki której skóra nabierze barw już w pół godziny! Mowa oczywiście o opalaniu natryskowym. Zabieg ten polega na równomiernym rozprowadzeniu po całym ciele, lub tylko na wybranych przez klienta partiach ciała, specjalnego barwnika w postaci mgiełki. Preparat ten jest indywidualnie dobierany do klienta na podstawie jego preferencji. Efekt naturalnej opalenizny utrzymuje się od 9 do 14 dni. Podczas zabiegu można być w bieliźnie, kostiumie kąpielowym, bądź też nago. Wiele osób martwi się o to, że po zabiegu opalania natryskowego pozostaną na skórze nieestetyczne smugi i plamy. Dobrze wówczas szukać miejsca gwarantującego wysoką jakość usług. Gabinet Easy Tan zapewnia, że do opalania stosuje preparaty renomowanej firmy i gwarantuje równomierną, brązową opaleniznę.

Jak przygotować się do zabiegu?

Ciało należy odpowiednio przygotować do zabiegu tak, by był od trwały i efektowny. Oto najważniejsze punkty:

  • depilacja – jeśli przyszła panna młoda chce wydepilować ciało, powinna zrobić to dwa dni przed umówionym terminem zabiegu
  • peeling ciała – należy wykonać go dzień przed zabiegiem opalania
  • w dniu zabiegu – nie można stosować żadnych kosmetyków natłuszczających skórę
  • wybierając się do salonu – należy załóż ciemne i luźne ubranie oraz ciemną bieliznę, gdyż płyn może pobrudzić odzież
  • po zabiegu – nie powinno się kąpać przez ok. 6-8 godzin, ponieważ właśnie przez ten okres płyn jest aktywny w skórze. Nie powinno się po zabiegu używać peelingu, ponieważ osłabia on efekt opalenizny.

Zalety opalania natryskowego

Największą zaletą opalania natryskowego jest to, że można go zrobić nawet kilka dni przed weselem i ma się gwarancję poprawienia kolorytu skóry, który idealnie współgra z jasną sukienką. Niemal każda panna młoda może zdecydować się na ten zabieg, ponieważ używany preparat jest bezpieczny nawet dla kobiet w ciąży. Z uwagi na to, że preparat nie zawiera parabenów ani alkoholu, nie powoduje reakcji alergicznych. Jedynymi przeciwwskazaniami są świeże blizny, rany i nowotwór skóry.

Brak opalenizny nie musi już zaprzątać głowy przyszłym pannom młodym, które chcą dobrze wyglądać na weselu. Czasy, gdy kobiety wychodziły z solarium z niemal pomarańczową skórą na szczęście minęły. Warto korzystać z nowych i bezpiecznych technologii, które zapewniają olśniewający wygląd i dodają pewności siebie. Każda kobieta zasługuje na taki prezent dla siebie samej, szczególnie w tak ważnym dniu.