Bogata oferta depilacji laserem – co oferujemy?

Jeśli szukasz salonu depilacji laserowej, który posiada bogatą i atrakcyjną ofertę zabiegową, dobrze trafiłeś! W naszym salonie we Wrocławiu oferujemy depilację całego ciała – nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Poznaj naszą obszerną ofertę i umów się na zabieg już dziś!

Depilacja małej części ciała

Oferujemy depilację laserową małych części ciała, takich jak linia brzucha, wąsik, broda lub baczki. Z oferty może skorzystać każdy – zarówno panie, jak i panowie. Depilacja małych części ciała trwa dość krótko i jest praktycznie bezbolesna. Często wystarczą nawet 3 zabiegi, by całkowicie pozbyć się takiego owłosienia. Koszt 1 zabiegu to 179 zł.

Depilacja twarzy

W naszym salonie możesz również skorzystać z depilacji całej twarzy. Jest to świetny zabieg dla osób, które borykają się z problemem dużego lub nadmiernego owłosienia. Twarz jest naszą wizytówką, dlatego depilacja laserem Wrocław jest obecnie najskuteczniejszą metodą na wyeliminowanie niechcianych włosków na twarzy.

Depilacja górnej części ciała

Nasz salon we Wrocławiu posiada szeroką ofertę depilacji górnej części ciała. Możesz skorzystać u nas z depilacji pach, rąk, ramion, klatki piersiowej, brzucha, a także pleców, barków i karku. Dużym zainteresowaniem wśród kobiet cieszy się depilacja pach, natomiast panowie bardzo chętnie korzystają z zabiegów na plecy, kark czy klatkę piersiową. Każdy zabieg depilacji laserowej poprzedzony jest indywidualną konsultacją. Dzięki temu nasi Klienci wiedzą, jak przygotować się wcześniej do zabiegu oraz jak postępować po. Cennik depilacji górnej części ciała jest zróżnicowany i zależy od wybranej partii. Na przykład koszt 1 zabiegu depilacji pach to 179 zł, ramion 279 zł a całych rąk – 370 zł.

Depilacja dolnej części ciała

W salonie wykonujemy również depilację dolnej części ciała. Serdecznie zapraszamy na zabiegi depilacji nóg, łydek, ud, pośladków oraz bikini. W ofercie posiadamy bikini płytkie (depilacja do linii majtek – pachwiny) oraz głębokie (pachwiny, wzgórek łonowy, wargi). Nie od dziś wiadomo, że laserowa depilacja bikini jest nie tylko skuteczna, ale jednocześnie najbardziej higieniczna. Okolice bikini są niezwykle delikatne – łatwo nabawić się podrażnienia czy uczulenia. Depilacja maszynką powoduje, że bardzo często pojawiają się wrastające włoski, zaczerwienienia i krostki. Szczególnie w lecie – gdy wybieramy się na urlop nad morze czy nad jezioro – wygląda to bardzo nieestetycznie i sprawia, że nierzadko wstydzimy się pokazać w stroju kąpielowym. Depilacja  laserem raz na zawsze rozwiązuje ten problem, nic więc dziwnego, że Klientki chętnie korzystają z owego zabiegu.

Pakiety depilacji

Podczas jednej wizyty we wrocławskim salonie, możesz zdecydować się na depilację kilku różnych partii ciała i skorzystać z atrakcyjnej zniżki na zabiegi. W ofercie posiadamy wiele ciekawych pakietów dla kobiet i mężczyzn, na przykład na depilację całego ciała czy bikini i pach. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi pakietami – znajdziesz je na naszej stronie internetowej.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]