Znajdujesz się: Home / Do poczytania / W dniu ślubu warto zadbać o DESIGN!

W dniu ślubu warto zadbać o DESIGN!

 

Rent Design, www.rentdesign.pl

                 Zapewne jak każda kobieta często zastanawiałaś się, co zrobić, aby w dniu ślubu nie paść ofiarą sztampy. Aby wyróznić się czymś nowym i sprawić, ze Twoje wesele pozostanie w pamięci gości jeszcze przez długi czas.
Jest na to sposób...  Miejsce ceremonii ślubnej czy też wesela można wzbogacić o nowe elementy wystroju wnętrza – takie jak meble czy artykuły dekoracyjne charakteryzujące się nowoczesnym wzornictwem.
Uzupełniając salę czy restaurację o dodatkowe elementy, można nadać pomieszczeniu nowego, niepowtarzalnego wymiaru. Jednym ze sprawdzonych produktów, które idealnie nadają się na wieczorne wydarzenia są meble LEDowe. Dzięki możliwości podświetlenia na wybrany kolor, designerskie kanapy, pufy, stoliki, lampy, donice wypełnione świeżymi kwiatami czy kule do podwieszenia pod sufitem pomogą stworzyć niepowtarzalny klimat imprezy. 


 


Świetnym rozwiązaniem jest też pomysłowe zagospodarowanie części podwórka, czy ogrodu przed samą salą.
Białe namioty, w różnych rozmiarach i oryginalnych kształtach, ratanowe meble modułowe z kolorowymi poduchami, umożliwiające ustawienie ich w dowolnych konfiguracjach, białe bary czy pompowane kanapy w połączeniu z designerskimi, ekologicznymi, białymi meblami wykonanymi z palet i skrzynek to tylko kilka
z wielu możliwych rozwiązań.
Aby stworzyć coś niepowtarzalnego wystarczy tylko odrobina kreatywności lub po prostu pomoc specjalistów.

Po więcej szczegółów od RENT DESIGN zapraszamy do zakładki NASZE FILMY.