Znajdujesz się: Home / Do poczytania / Zaproszenia ślubne podkreślą lub nadadzą styl uroczystości ślubnej!

Zaproszenia ślubne podkreślą lub nadadzą styl uroczystości ślubnej!


Miłość do natury, uwielbienie zieleni, świeżości, prostoty i minimalizmu.
Love Prints - autorska pracownia papeterii ślubnej Agaty Sołygi - prekursor zaproszeń rustykalnych w Polsce. Co sama mówi o swojej pracowni?

„Ze swobodnych, odręcznych szkiców i akwarelowych malunków powstają wzory kwiatowe, botaniczne, sielskie, naturalne. W każdej porze roku prym wiodą inne projekty. Wiosenny kwiat jabłoni, latem oddają głos królowej – piwonii, pachnącej lawendzie i muśniętej toskańskim słońcem zielonej oliwce, po których w jesiennej aurze nadchodzą astry i klimatyczne leśne wrzosy.


To wielkie szczęście robić to, co się kocha, oddawać kawałek serca codziennej pracy. Wierzę, że dzięki temu każde zaproszenie, każdy dodatek są pełne dobrej energii. Może przyda się w najbardziej potrzebnym momencie.”
W ofercie mam wyłącznie gotowe wzory, które są dość często aktualizowane. Zaproszenia są głównie w formie dwu-kartkowej, łączy je sznureczek. Do każdego z nich jest możliwość dołączenia karteczki rsvp i koperty. Są dwie opcje do wyboru: zaproszenie z personalizacją, czyli z wydrukowaniem nazwisk gości lub wykropkowanie na samodzielne wypisanie. Gdy tekstu jest dużo, można też dołączyć dodatkową wkładkę. Pierwotny projekt malowany jest głównie akwarelą lub tuszem, potem następuje druk wysokiej jakości.
Love Prints to nie tylko zaproszenia, ale także cały zestaw dodatków. Motyw przewodni zaproszenia jest przeniesiony na wszystkie elementy dekoracji wesela takie, jak winietka, zawieszka na alkohol, menu, numer do wstawienia w ramkę, karteczka na sznureczku z podziękowaniem dla gości, bileciki dołączone do słodyczy, karty z rozmieszczeniem gości do przyczepienia na np. drewnianych małych spinaczach, czy napis z imion Młodych, który można zawiesić nad głównym stołem.
Taka rustykalno-boho oprawa doskonale się sprawdzi na ślubach plenerowych, w stodołach, opuszczonych cegielniach, młynach czy w klimatycznych pomarańczarniach. Ale oczywiście nie tylko.
 Wszędzie stworzy niezwykle przyjazny klimat.